Krouch 2018-2019

KrouCh – čtvrté kolo

Drazí řešitelé KrouChu, máme tady čtvrté a zároveň poslední kolo v tomto školním roce. Využijte poslední možnost získat nějaké bodíky, na předních místech je to velmi těsné! 

Nejzazším termínem odevzdání úloh druhého kola je pátek 7. června 2019. Vyřešené úlohy odevzdávejte buď osobně (Nicole Hanáková/Radek Opěla – 3.A), nebo svým vyučujícím chemie.

Zadání čtvrtého kola v docx nebo v pdf.

KrouCh – třetí kolo

Milí řešitelé KrouChu, máme tady další kolo. Tentokrát jsme si pro vás připravili všeobecný chemický kvíz. Zopakujete si chemické názvosloví, laboratorní pomůcky, ale také zabrousíme do organické chemie.

Nejzazším termínem odevzdání úloh třetího kola je úterý 23. dubna 2019. Vyřešené úlohy odevzdávejte buď osobně (Nicole Hanáková – 3.A), nebo svým vyučujícím chemie.

Zadání třetího kola v docx nebo v pdf.

 

KrouCh – druhé kolo

Milí řešitelé KrouChu, je tady nové kolo, ve kterém si lehce zopakujeme některé laboratorní pomůcky, ale hlavně se podíváme na reakce, které se týkají dalšího prvku – železa.

Nejzazším termínem odevzdání úloh druhého kola je pátek 11. ledna. 2019. Vyřešené úlohy odevzdávejte buď osobně (Nicole Hanáková – 3.A), nebo svým vyučujícím chemie.

Zadání druhého kola v docx nebo v pdf.

 

KrouCh – první kolo

Drazí přátelé a nadšenci chemie. Je tady září a po roce s ním opět náš kroužek chemie. V prvním úkolu se blíže podíváme na reakce mědi a jejích sloučenin, jak měď reaguje (nereaguje) s kyselinami, zjistíte, v jakých minerálech se měď vyskytuje v přírodě a také na vás čeká křížovka. Doufám, že se vám toto kolo bude líbit a těším se na vaše řešení.

Nejzazší termín odevzdání prvního kola je pátek 19. října 2018. Pokud se tedy rozhodnete úlohy KrouChu řešit, vypracované úkoly odevzdávejte buď osobně Nicole Hanákové (3.A – A220) nebo v kabinetu chemie (p. uč. Horutová, Fucimanová).

Zadání prvního kola v docx nebo v pdf.