Wolfram

Ve středu 25. 5. 2022 se vybraní studenti 1. a 2. ročníku naší školy zúčastnili branně vědomostní soutěže Wolfram, organizované Krajským vojenským velitelství Ostrava.  V tomto oblastním kole změřilo své síly 8 družstev z 5 frýdecko-místeckých škol. Soutěž čtyřčlenných družstev zahrnovala celkem 8 disciplín, z toho jedna je orientována na historii paravýsadku Wolfram, po kterém je soutěž pojmenována. V náročných povětrnostních podmínkách se naše týmy prezentovaly skvěle. Družstvo ve složení Jakub Mrázek, Matěj Rozehnal, Martin Fojtík a Šimon Krpec si vedlo velmi dobře. Bohužel v jedné disciplíně získali 0 bodů, a to je posunulo z průběžného druhého místa na konečné čtvrté. Tým ve složení Denis Berka, Lukáš Majer, Šimon Bittner a Martin Vlk v úžasném výkonu oblastní kolo vyhrál a postupuje do celostátního kola konaného přímo ve vojenském prostoru Libavá. 

Oběma týmům děkujeme za reprezentaci naší školy. 

Fota.