Výuka I. O a II. O od pondělí 17. 5. do pátku 21. 5. 2021

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

pro připomenutí zveřejňujeme ještě jednou informaci, že výuka pro třídy osmiletého gymnázia ve škole probíhá rotačním způsobem. To znamená, že od pondělí 17. května 2021 do pátku 21. května 2021 se bude ve škole prezenčně vyučovat třída II.O a třída I.O bude mít výuku distanční.

Ostatní opatření zůstávají nadále v platnosti, což znamená že:

–              Vyučovat se bude dle platného rozvrhu.

–              Žáci budou do školy vstupovat bočním vchodem u tělocvičen přístupným po chodníku od ulice Cihelní (hlavní vchod je uzavřen kvůli rekonstrukci šaten). Nebudou se přezouvat a půjdou do své třídy. Ve třídě pro ně bude připraveno s předstihem od 7:30 hod. testování v souvislosti s opatřeními proto Covidu 19.  Druhé povinné testování proběhne ve čtvrtek. V areálu školy je povinnost nosit roušky (doporučujeme mít 2 na den, roušky navíc pro případ potřeby jsou nachystány i u třídních učitelů). K použití je pro žáky také připravena dezinfekce.

–              Žáci po příchodu do školy dostanou výpis pololetního vysvědčení.

–              Žáci, kteří měli přihlášeny obědy, je budou mít v týdnech, kdy se budou vyučovat prezenčně ve škole, automaticky nastaveny. Pokud nebudou chtít na obědy chodit, musí si je odhlásit individuálně.

                Třídy vyšších ročníků se nadále vzdělávají distančně.

Pavel Carbol – ředitel školy