Informace o prezenční výuce 1. O a 2. O

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

od pondělí 10. května 2021 obnovujeme prezenční výuku pro žáky tříd 1.O a 2.O. Ta bude probíhat rotačním způsobem. V týdnu od pondělí 10. května do pátku 14. května 2021 bude probíhat ve škole výuka třídy 1. O a třída 2. O zůstane u distanční výuky. V následujícím týdnu se třídy vystřídají, ve škole se tedy bude od pondělí 17. května do pátku 21. května 2021 vyučovat prezenčně 2.O a 1.O zůstane doma na distanční výuce.

Pravidla pro žáky, kteří od 10. května 2021 nastoupí na rotační prezenční výuku:

– Vyučovat se bude dle platného rozvrhu.

– Žáci budou do školy vstupovat bočním vchodem u tělocvičen přístupným po chodníku od ulice Cihelní (hlavní vchod je uzavřen kvůli rekonstrukci šaten). Nebudou se přezouvat a půjdou do své třídy. Ve třídě pro ně bude připraveno s předstihem od 7:30 hod testování v souvislosti s opatřeními proti Covidu – 19. Druhé povinné testování proběhne ve čtvrtek. V areálu školy je povinnost nosit roušky (doporučujeme mít 2 na den, roušky navíc pro případ potřeby jsou nachystány i u třídních učitelů). K použití je pro žáky také připravena dezinfekce.

– Žáci po příchodu do školy dostanou výpis pololetního vysvědčení.

– Žáci, kteří měli přihlášeny obědy, je budou mít v týdnech, kdy se budou vyučovat prezenčně ve škole, automaticky nastaveny. Pokud nebudou chtít na obědy chodit, musí si je odhlásit individuálně.

Žáci tříd čtyřletého gymnázia a SOŠ se nadále vzdělávají distančně.

S pozdravem Pavel Carbol – ředitel školy