STUDENTKA NAŠEHO GYMNÁZIA VÍTĚZKOU GRANTOVÉHO PROGRAMU „SPOLEČNĚ ZA SNY”

„Máš sen a jdeš si za ním? Víš, co chceš dokázat? Máš svou vizi, zajímavý projekt nebo možnost účastnit se důležité soutěže nebo stáže? Tak neváhej, přihlas se do našeho grantového programu a třeba to budeš Ty, koho podpoříme na jeho hvězdné cestě!”

Těmito slovy společnost Hyundai HMMC ohlašovala na podzim 2020 pilotní ročník grantového programu Společně za sny, který podporuje mladé talenty v jejich rozvoji. Zaměstnanci firmy v hlasování ocenili naši studentku druhého ročníku Lauru Táborskou s projektem „S malou pomocí k velkým věcem“. Jeho cílem je nacvičit a zrealizovat divadelní představení s dětmi z dětského domova. Laura na projektu spolupracuje se svou spolužačkou Gabrielou Povalovou a společně s dětmi již dívky začaly připravovat autorský scénář. V rámci předání výhry v podobě 25.000 Kč byla Laura pozvána také na prohlídku firmy Hyundai v Nošovicích a slavnostní korejský oběd.

Na video ze slavnostního dne se můžete podívat zde:

HMMC TV 105/2020 | Společně za sny: studenti na návštěvě v HMMC – YouTube

Věříme, že toto ocenění může být skvělou motivací pro další studenty k tomu, aby rozvíjeli své nadání a nebáli se uskutečnit kroky k realizaci svých snů!