Volejbalový maraton 2017

11. ročník tradičního volejbalového maratonu proběhl na naší škole 24. a 25. 11. 2017 tentokrát v novém hávu. Bývalí absolventi i současní studenti školy, kteří se letos maratonu účastnili, byli rozděleni do čtyř družstev, která mezi sebou odehrála stanovený počet zápasů. Maraton nebyl poprvé dvacetičtyřhodinový, ale probíhal od pátku 17.00 do odehrání posledního zápasu, který skončil v sobotu asi v 6.50 hod., kdy pak byly vyhlášeny výsledky a předán dort vítěznému družstvu. Akce se účastnilo asi 90 soutěžících a řada diváků.

Konečné pořadí: 1. místo Mátová   2. místo Gray   3. místo Petrolej  4. místo Červená

Výsledky volejbalového maratonu 2017

Všem se nový model turnaje líbil a všichni se už těšíme na další ročník tohoto setkání.

Děkujeme za přípravu a organizaci celé akce Pavlu Mynáři a Marii Bednářové.

Fota z akce na rajčeti ve třech fotogaleriích zde, nebo Fota 1, Fota 2, Fota 3.