KrouCh čili Kroužek Chemie

Milí studenti a nadšenci chemie, i v letošním školním roce se můžete těšit na kroužek chemie. Opět pod vedením Kateřiny Slivkové žákyně 3.B (třída A124) a Terezy Syřínkové (stejná třída).

Zapojit se můžete úplně jednoduše. Stačí vyplnit námi zadané úlohy každého jednotlivého kola (není nutno zapojit se do všech kol) a odevzdat je do stanoveného termínu. Body ze všech kol budou postupně sčítány a výsledky průběžně zveřejňovány. Tři nejúspěšnější z vás budou v pololetí a na konci školního roku odměněni.

Všechny potřebné informace naleznete na stránkách naší školy, naší facebookové stránce, nástěnce chemie (u kabinetu chemie na bloku B) nebo se můžete se svými dotazy obrátit na Kateřinu Slivkovou či Terezu Syřínkovou. Pokud se rozhodnete úkoly KrouChu řešit, svá řešení zasílejte na e-mail: krouch.cihelni@gmail.com nebo odevzdávejte osobně.

V průběhu roku proběhne také několik tematických přednášek, na nichž můžete získat plusové body. Data a témata přednášek budou vždy upřesněna.

Moc se na vás těšíme

Kateřina a Tereza

 

První úkol

Příprava na Přírodovědného klokana – zadání v docx nebo v pdf. Vyřešené úkoly zašlete nejpozději do 30. 10. 2016 na e-mail: krouch.cihelni@gmail.com nebo odevzdávejte osobně.

Výsledky prvního úkolu v docx.

Druhý úkol

Druhý úkol je zde v docx nebo v pdf.

Výsledky zasílejte nejpozději do půlnoci 27. 1. 2017.

Výsledky druhého úkolu v docx.